Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Суворовський район Одеса

1 пропозиція

600 грн за 1 ніч

Николаевская дорога 263а

Кімнат: 1 Мест: 3
+3805056218...

Всі дороги в Одесі ведуть до моря. І Суворовський район - не виняток. Він розкинувся від Пересипу уздовж піщано-черепашникової коси. Багато туристів хочуть зняти квартиру в Одесі подобово в Суворовському районі, так як тут менше шуму, машин, активного руху, а дістатися на пляж можна за лічені хвилини. Квартири подобово в Одесі Суворовський район залучають відпочиваючих ще й тому, що вартість оренди набагато нижче, ніж в центрі.

Квартири подобово в Суворовських район Одеси. Куди піти?

Деякі туристи скептично ставляться до цієї частини міста, вважаючи, що всі головні розваги зосереджені в центрі. Але будь-який місцевий житель підкаже, що це помилкова думка. Та й оголошення про оренду квартир подобово в Одесі біля Суворовського району кажуть про популярність цієї частини міста. Сюди їдуть, перш за все, на море.

  • Саме тут знаходяться популярні серед одеситів і приїжджих місця відпочинку. Ось лише деякі з них: Куяльницький лиман.
  • Природна заповідна зона з цілющими грязями і солоними джерелами.
  • Пляж Лузанівка.
  • Наймолодший і чистий піщаний пляж міста.
  • Пляж Фонтанка.
  • Крижановський пляж. SUNDALI пляж.

Туристи можуть комфортно провести ніч в квартирі, а вранці вирушати на будь-який з цих пляжів, щоб загоряти, купатися і насолоджуватися відпочинком. Переваги квартири подобово в Одесі в Суворовському районі: Близькість до популярних пляжів і місць відпочинку. Відстань від центру, і, як результат, менш інтенсивний рух і наповненість міста туристами.

Доступна вартість оренди. Розвинена інфраструктура. Тут знаходиться багато магазинів, торгових центрів, супермаркетів і ресторанів з досить помірними цінами. Приватність.

На відміну від готелю або готелю, квартири подобово в Одесі в Суворовському районі дозволяють насолодитися відокремленим відпочинком без уваги сторонніх людей або обслуговуючого персоналу. Різноманіття рішень. У цій частині міста легко знайти апартаменти на будь-який смак і гаманець з урахуванням особистих потреб кожного відпочиваючого.

Як зняти квартиру подобово в Одесі в Суворовському районі недорого?

Найбільш простий і доступний варіант пошуку апартаментів - інтернет. І в цьому вам допоможе наш спеціалізований портал подобової оренди квартир Oneday.ua. Ми відібрали найкращі пропозиції від власників, які пропонують свої зручні, комфортабельні апартаменти в оренду гостям міста.

Головні принципи оренди добових кварир - наша чесність і прозорість угоди Ми шукаємо квартири подобово в Одесі в Суворовському районі, які здаються без посередників. Наші пропозиції актуальні і повністю відповідають заявленим на сайті описам. Для максимальної зручності пошуку скористайтеся фільтром, встановивши необхідні критерії. Замовляйте житло онлайн і вирушайте на відпочинок в самий сонячний місто України!