Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Святошинський район Київ

1 пропозиція

400 грн за 1 ніч

Крюковщина, Садовая ул. 12

Кімнат: 3 Мест: 6
+3806359396...

Святошино - дійсно унікальний київський район, де багатоповерхові житлові будинки потопають в густій ​​зелені. Новобудови і старий житловий фонд гармонійно вписався в природне середовище, а навколо витає приємний аромат дубів, сосен і хвої. Тут прекрасно уживаються старі пострадянські дачі і сучасні висотні будівлі. А ще цей район досить віддалений від центру, тому зняти квартиру в Києві подобово в Святошинському районі хочуть багато. Адже тут можна відпочити від суєти і шуму, насолодившись свіжим повітрям і тишею. Квартири подобово в Києві в Святошинському районі дуже затребувані, оскільки ця частина столиці вважається найбільш комфортною для проживання.

Святошино - лідер за кількістю парків, скверів, обслуговуючого персоналу, який стежить за чистотою вулиць і прибудинкових територій. Але пам'ятайте, що це виключно спальний мікрорайон. Ресторанів, кафе і барів тут практично немає. Зате ви можете провести ніч в квартирі і гарненько відпочити, а за гучними розвагами відправлятися в центр.

Переваги квартири подобово в Києві в Святошинському районі:

• Прекрасна транспортна розв'язка в районі. Можливість швидко дістатися в центр і інші частини столиці.

• Відстань від центру і як результат - чисте повітря, мало машин, помірний трафік. Якщо ви в пошуку тихій і затишній квартири в Києві - Святошинський район підходить для цих цілей найкращим чином.

• Доступна вартість оренди. Якщо уважно вивчити оголошення про оренду квартир подобово в Києві біля Святошинського району, ви будете приємно здивовані цінником. Він на 25-40% нижче, ніж вартість розміщення в центрі. При цьому ви отримуєте той же рівень комфорту і сервісу.

• Різноманіття рішень. У Святошино гармонійно поєднується стара забудова і новий житловий фонд. Тому гості міста зможуть підібрати апартаменти з урахуванням своїх переваг і вимог.

• Конфіденційність. Зупиняючись в апартаментах, ви отримуєте повну свободу дій. Відсутність контролю з боку персоналу готелів і готелів, повна приватність. Ніхто не дізнається, де ви жили, хто бував у вас в гостях і коли ви поверталися додому.

• Прекрасна екологія. Зупиняючись в Святошино, ви можете відпочити на свіжому повітрі в межах столиці. А велика кількість парків і скверів дозволить насолоджуватися пішими прогулянками після насиченого дня.

Шукаємо квартири подобово в Києві в Святошинському районі

Цілком резонно туристи шукають житло в Інтернеті. Однак великий попит на апартаменти в столиці породжує масу фейковий пропозицій. Щоб не стати жертвою шахраїв використовуйте для бронювання перевірені трастові сайти, такі як портал подобової оренди квартир Oneday.ua. Переваги ресурсу:

• Величезна кількість актуальних пропозицій від власників.

• Можливість швидкого бронювання онлайн всього в кілька кліків.

• Доступні ціни. • Зручний фільтр пошуку квартири за конкретними умовами і параметрами.

• Відсутність комісії або інших зборів, тобто користування сайтом - повністю безкоштовне.

• Гарантія безпеки, так як всі оголошення перевірені, а опису і фото відповідають дійсності. Тепер ви знаєте, як зняти квартиру подобово в Києві в Святошинському районі недорого. За допомогою зручного сайту ви знайдете кращий варіант житла, а також зможете заощадити кошти і час.