Дата
Тип
Кімнати:
Ціна

Зручності:

Квартири подобово Солом'янський район Київ

8 пропозицій

1250 грн за 1 ніч

Липковского 17

Кімнат: 1 Мест: 2
+3809914820...

1000 грн за 1 ніч

Гарматная 38Б

Кімнат: 1 Мест: 4
+3806746402...

850 грн за 1 ніч

Машиностроительная ул. 41

Кімнат: 1 Мест: 2
+3809511533...

1000 грн за 1 ніч

Машиностроительная ул. 41

Кімнат: 2 Мест: 4
+3809511533...

700 грн за 1 ніч

Машиностроительная ул. 41

Кімнат: 1 Мест: 2
+3809511533...

800 грн за 1 ніч

Липковского 3

Кімнат: 1 Мест: 3
+3809914820...

1000 грн за 1 ніч

Липковского 3

Кімнат: 2 Мест: 5
+3809914820...

900 грн за 1 ніч

Липковского 3

Кімнат: 1 Мест: 3
+3809914820...

В контексті оренди квартири подобово в Києві Солом'янський район впевнено ділить першість з Голосіївським і Подільським. Це сама зелена, затишна, тиха і зручна для життя частина столиці. Тут багато парків, скверів, розвинена інфраструктура, є садки і школи, кілька великих вищих закладів, серед яких НАУ, КПІ та Національна академія внутрішніх справ. Тому оголошення про оренду квартир подобово в Києві біля Солом'янського району часто переглядають абітурієнти та студенти заочної форми навчання, які приїжджають в столицю на сесію. А ще зняти квартиру подобово в Києві в Солом'янському районі зручно тим, хто подорожує через столицю, так як можна орендувати житло в безпосередній близькості до таких великих транспортних об'єктах:

• Залізнична станція Київ-Пасажирський.

• Залізнична станція Київ-Товарний (Караваєві Дачі, Київ-Волинський і Борщагівка).

• Аеропорт Київ (Жуляни). Залежно від місця розташування об'єкта гості столиці можуть підібрати житло у віддаленій частині району, щоб комфортно провести ніч в квартирі і гарненько відпочити. Але можна знайти апартаменти ближче до торгових центрів, ресторанів або іншим популярним розважальним місцях.

Переваги квартири подобово в Києві в Солом'янському районі:

• Різноманітність. Якщо номери в готелях стандартні і однотипні, то квартири подобово в Києві в Солом'янському районі не схожі один на одного. Серед різноманіття пропозицій знайдуться скромні недорогі кімнатки і фешенебельні апартаменти з дизайнерським ремонтом, відкритою терасою і підземним паркінгом. Все залежить від уподобань і фінансових можливостей мандрівника.

• Комфорт. Житло повністю облаштовано і укомплектовано побутовою технікою, постільною білизною, банними приладдям, посудом. Тому квартиранти можуть економити на прання, прасування, приготування їжі, що в готелях є окремо оплачуваної послугою.

• Економія. Уважно вивчивши всі пропозиції, ви переконаєтеся, що зняти квартиру в Києві подобово в Солом'янському районі можна набагато дешевше готелю.

• Свобода дій. Жодної уваги з боку сусідів або персоналу, як в разі готелю. Знімаючи апартаменти, ви отримуєте квартиру в повне користування і можете вільно розпоряджатися своїм часом.

Як зняти квартиру подобово в Києві в Солом'янському районі недорого?

 У пошуках варіантів економії багато мандрівники стають жертвами шахраїв, потрапляючи в досить неприємні ситуації. Якщо ви не хочете бути обмануті, рекомендуємо використовувати для пошуку житла перевірений портал подобової оренди квартир Oneday.ua, який протягом багатьох років працює для українців. Шукаємо квартири подобово в Києві в Солом'янському районі на сайті Oneday.ua Алгоритм дій дуже простий і зрозумілий навіть новачкові. Щоб підібрати апартаменти дійте так:

• Встановіть критерії пошуку (район, кількість кімнат, дати заїзду і т.д.).

• Натисніть кнопку «Пошук». Система сама відбере актуальні пропозиції, відповідні вашим запитам.

• Бронювати житло на Oneday.ua просто і безпечно.

Величезний вибір варіантів від власників, точну відповідність описів і фото реальними параметрами об'єкту, а також угоди з рук в руки без комісій і переплат.